ТАБЛЕТОЧКИ
Завдання: cтворити сайт благодійного фонду “Таблеточки” та дочірньої платформи для благодійних внесків - ‘SuperTeam’. Кожен ресурс повинен включати особистий кабінет та форми зворотнього зв’язку.

Серед основних напрямків діяльності благодійного фонду “Таблеточки” - допомога онкохворим дітям і їх сім'ям як в медичному, так і юридичному полі; підтримка українських дитячих лікарень, а також організація підвищення кваліфікації лікарів. У 2016 році “Таблеточки” створили ‘SuperTeam’ - ресурс для фандрайзингових кампаній в підтримку своїх підопічних. Саме на цьому етапі до створення проєкту було залучено команду Hexide Digital. 

Працювати над створенням майданчиків для “Таблеточки” стало для нас подвійною відповідальністю, адже ми працювали не лише для клієнта, але й для тисячі підопічних фонду. Сьогодні на сайті доступний весь необхідний функціонал, а до проєкту ‘SuperTeam’ можна доєднатися й онлайн, здійснивши всього лише два кліки! Таким чином ми виступили не лише веб-девелоперами, але й командою, яка об'єднує можливості та потреби.
https://super.tabletochki.org/ru